Bulharsko

TRANSFER Z LETIŠTĚ V BURGASU /také od autobusu/ DO LETOVISEK PO CELÉM POBŘEŽÍ NA ZÁKLADĚ VAŠÍ OBJEDNÁVKY

 

 S L U Ž B A  P R O  I N D I V I D U Á L N Í  C E S T U J Í C Í

transfery po celém pobřeží

 

Novinka:

ROZŠÍŘENÍ SLUŽBY TRANSFERY PO POBŘEŽÍ NA CELOROČNÍ PROVOZ

 

vzhledem k tomu, že společnost Ryanair zprovoznila pravidelné-celoroční lety z Bratislavy, Vídně, polských měst..... do Burgasu na celoroční provoz, vzrostl zájem o celoroční transfery, které vám ráda zprostředkuji. /Bohužel, čeští turisté mají smůlu, na našem území se levné lety od Ryanair neprovozují/.

 

 

 

 UPOZORNĚNÍ  -  JEDNÁ SE O PŘEPRAVU, KTERÁ JE ZAJIŠŤOVÁNA BULHARSKÝM  ŘIDIČEM S ŘÁDNOU LICENCÍ !  Je využíván moderní, klimatizovaný vůz Mazda. Celou částku hradíte přímo k rukám řidiče na místě, nic nehradíte předem.

SDĚLENÍ:  pokud objednáváte  transfer , berte prosím na vědomí, že mezi objednáním transferu a uskutečněnou cestou musí být  alespoň 2-denní předstih. Při objednání transferu uvádějte, že se jedná o závaznou objednávku, odkud letíte, číslo letu, čas příletu, požadujete-li dětskou autosedačku a vaše telefonní, kontaktní číslo.

 KAPACITA VOZU:  jedná se o osobní vůz /vozy/, kde kapacita je pro 5 dospělých osob /včetně řidiče/.       

 

 

 

Přepraví vás  stálý dopravce  Jani je naprosto spolehlivý. 

 

 

Přepravují se  nejen klienti z penzionů uvedených na stránkách, ale na vyžádání i individuální cestující.

Ceník vypracoval přepravce Jani Stoev. Cena vám bude sdělena na základě vašeho dotazu - cíílové destinace. Cena je vždy za vůz, ne na osobu.  Platí se v eurech nebo v místní měně leva na místě k rukám řidiče.  Chcete-li se vyhnout vysoké ceně nabídky  taxikářů na letišti, využijte této nabídky.

Po příletu /příjezdu/ na vás na letišti /i kdekoliv jinde/  počká  řidič, bude mít cedulku s Vaším jménem a dopraví vás dle vašich požadavků přímo před hotel, penzion. Při odjezdu na vás opět před  hotelem /penzionem/ počká.

 

Objednávat přepravu můžete na emailu :   bulharsko.byznysweb@seznam.cz

 

 

 

Další ilustrační foto, využit ještě starý vůz:

 

Klienti odjíždějí z penzionu Svatý Vlas "БЪКИ" na letiště

 

Vyzvednutí klientů na letišti